<a href="galeri.html"><b>Sucuğun iyisi, lezzetin hası; Dayı Sucukları</b></a><p>İster tavada ister mangalda, isterseniz yemekte... Lezzetin doruk noktası Dayı Sucukları. Piknikte mangal keyfi, sabah kahvaltısında yumurtayla birlikte, kimi zaman yemeklerin içinde enfes lezzet. Dayı Sucukları.</p> <a href="galeri.html"><b>Neden Dayı Sucukları? </b></a><p>Dayı Sucukları %100 Yerli besilerden imal edilmiş ve İslami usüllere göre üretilmiştir. Dayı Sucukları, lezzetlidir, hijyeniktir, sağlıklıdır. Doğanın organik lezzetlerini sofralarınızla buluşturuyoruz.</p> <a href="galeri.html"><b>Dayı Pastırma, Pastırma lezzetinin doruk noktası.</b></a><p>Lezzetli gösterişli yemeklerin, sofraların vazgeçilmez lezzeti Dayı Pastırma, lezzetini organik bitkilerle beslenmiş hayvanlardan almaktadır. %100 Yerli üretim olan Dayı Pastırmayı mutlaka denemelisiniz. </p> <a href="galeri.html"><b>Dayı (My Bal) Petek ve Kavanoz bal</b></a><p>Bal vardır birde Dayı bal vardır. Aradaki lezzet farkını anlamanız için mutlaka tatmanız gerekir. Binbir derde deva doğal katkısız ballarımızı mutlaka denemelisiniz. İster Petek isterseniz Kavanoz bal.</p> <a href="galeri.html"><b>İşte burası Dayı Sucukları satış noktası.</b></a><p>Paşa Camii altında ki satış noktamızda sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz siz gelin, dilerseniz biz yollayalım. Dayı Pastırma ve Sucukları olarak gerçek lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.</p>
Hakkımızda Ana sayfaya dön

Dayı Pastırma ve Sucukları

Tadına doyum olmaz, Dayı pastırma ve sucukları. Günlük taze pastırma, sucuk ve kavurma Dayı Pastırma ve Sucuklarının farkıyla, damaklara tat, sofralara mutluluk getirdi. 70 Yılı aşan tecrübesi ile Dayı Pastırma ve Sucukları, sizlere lezzetin kalitesini sunmaya devam ediyor.

Şimdi sizde bu lezzetten mahrum kalmayın diye Türkiye'nin her yerine kargo ile leziz ürünlerimizi gönderiyoruz. Dayı Pastırma ve Sucukları olarak, ilk önce hijyene önem veriyoruz. İslami usullere göre kesilmiş ve hazırlanmış ürünlerimizle safralarınızı lezzete doyuruyoruz.

Yukarı çık